LuArt Design

Referencje

„Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest”.

Michael Dell

Adrianna i Roman Znojko

Sama współpraca z P. Eweliną to wspaniała i przemyślana przygoda z remontem :). To w jaki sposób podchodzi to swojej pracy świadczy o dużej wiedzy , kreatywności a przede wszystkim pozytywnej energii oraz pełnego zaangażowania ,którą można zauważyć tylko u osób wykonujących swoją pracę z wielką przyjemnością . Pomysły , projekty oraz rozwiązania techniczne są dowodem pracy nie tylko umysłem ale również sercem . Mieliśmy wrażenie , że P. Ewelina robi to z lekkością mimo kilku trudnych rozwiązań . Świetny kontakt i długie rozmowy doprowadziły do idealnego zaprojektowania naszych przestrzeni . W każdej chwili mogliśmy liczyć na podpowiedzi i ulepszenia w temacie rozwiązań. GORĄCO POLECAMY P. Ewelinę i jeżeli chcecie mieć pewność profesjonalnego a zarazem przyjacielskiego podejścia do wykonania jakiegokolwiek projektu to w LuArt Design możecie być pewni całkowitej satysfakcji .Adrianna i Roman

Elena Pawlak

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Eweliną. Konkretna, miła, oddana klientowi, potrafi słuchać i stworzyć projekt taki jaki sobie wymarzymy. Kontakt i odpowiedzi na pytania zawsze na czas. Z całego serca polecamy!

Justyna Skowera

To już jest nasza druga współpraca z Panią Eweliną i gorąco polecam LuArt Design. Pani Ewelina słucha klienta i nie narzuca własnych pomysłów tylko profesjonalnie doradza i próbuje jak najbliżej odzwierciedlić wizje i pomysł jej przekazany. Bardzo dobrze mi się z pani Eweliną współpracuje, ponieważ wiem, ze będziemy tak długo nad projektem pracowały, aż będę w 100% zadowolona i to się wydaje być najważniejsze dla pani Eweliny.

Klaudia Semba

Do Luart trafiłam z polecenia i…. Nie mogłam trafić lepiej .. Pani Ewelina to złota kobieta o niebywałym guście i subtelności . Jestem z natury osobą której podoba się wiele styli i nigdy nie umiałam urządzić pomieszczenia tak by mi się się w 100 % podobało . Czekałam z niecierpliwością na projekt i oko Pani Eweliny którym widzi nasz dom .. jak dostałam projekt zabrakło mi słów . Zaczarowane zostało nasze mieszkanie w miejsce którego swoim okiem nie widziałam . Genialny styl, perfekcyjnie dobrane dodatki panująca harmonia to jest to czego mi brakowało . Wiem ze gdy dojdę do 100 % wykonania projektu to siądę z uśmiechem na twarzy w nowo urządzony salonie i to dzięki Luart Design . Polecam polecam i jeszcze raz polecam !!

Urszula Szot

Dokonana przez panią Ewelinę całkowita "rewolucja" projektowa w moim mieszkaniu spełniła wszystkie moje oczekiwania! Całość jest spójna i funkcjonalna. Współpraca z panią Eweliną - konkretna i profesjonalna. Polecam!

Marcin Wiercioch

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Pani Eweliny, która tym razem pomogła nam z projektem pokoju dla córki. Wcześniej korzystaliśmy z usług Pani Eweliny przy łazienkach, kuchni i salonie. Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Eweliny ponieważ wykazała się profesjonalizmem, terminowością, fachowością, otwartością, w 100% spełniła nasze wymagania. Efekt końcowy był oczywiście super.

Agata

Firma bez zarzutu, profesjonalny projekt, super kontakt i opieka nad wykonawstwem na każdym etapie współpracy, 100% satysfakcji. Polecam🙂

Polla E

Gorąco polecam firmę LuArt Design. Pani Ewelina, to najwyższej klasy profesjonalistka, mająca ogromne wyczucie potrzeb klienta. Łącznie zleciliśmy do zaprojektowania cztery pomieszczenia, łazienkę, salon, sypialnię i co było największym dla mnie wyzwaniem, to zaadoptowanie garażu na pokój.Dzieło przerosło moje oczekiwania, a efekt końcowy budzi zachwyt. Jeżeli chcecie Państwo mieć wspaniały pokój, łazienkę, czy też cały dom to nie wahajcie się – najlepszym wyborem będzie właśnie ta Pani. Nie tylko projektuje, ale zawsze jest dyspozycyjna i pomocna na każdym etapie. Jej rady są bezcenne i uwalniają od wielu dylematów w trakcie realizacji projektu.Pani Ewelino, dziękuję!

Aleksandra

Projekt mieszkania już po pierwszej koncepcji przypadł nam do gustu, nanieśliśmy tylko drobne zmiany. Pani Ewelina dostosowała się do naszych sugestii i życzeń, a jej propozycje były zawsze w naszym guście. Polecam gorąco, Pani Ewelina to super babka! :)

Agnieszka Orleańska

Projekt wykonany przez panią Ewelinę zachwycił od pierwszych wizualizacji, tak że nie były konieczne korekty. Doskonale trafiła w nasz gust dzięki czemu powstał projekt idealny, uwzględniający nasz budżet. Współpraca przy tworzeniu aranżacji toczyła się sprawnie i terminowo. Jesteśmy na etapie realizacji projektu i nadal pozostajemy w kontakcie z panią Eweliną, która służy radą i pomocą. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy LuArt Design

Marta Zdziebłowska

Serdecznie polecamy współpracę z Eweliną! Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w swoją pracę. Ewelina stworzyła dla nas pełen projekt mieszkania. Nie było to łatwe zadanie - mieszkanie w starej kamienicy oraz moje pomysły ze względu na zmianę układu mieszkania. Ewelina jest bardzo pomocna, w każdej sytuacji czy wątpliwości mogliśmy liczyć na jej pomoc i radę. Polecamy serdecznie

Monika Patkowska

Firmę LuArt Design mogę polecić tym, którzy marzą o pięknych i niepowtarzalnych wnętrzach i zależy im na dobrej i miłej współpracy i kontakcie przy powstawaniu projektu. Pani Ewelina zaprojektowała mi wymarzone wnętrze całego domu. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania Jej świetne pomysły, profesjonalizm doprowadziły do uzyskania wspaniałego i funkcjonalnego wnętrza. Gorąco polecam pracownię projektową LuArt Design.!!;))

-Zadowolona klientka-

Gorąco polecam Studio LuArt Design za fachowość, pomysłowość, indywidualne podejście do klienta i dyspozycyjność. Na swoim przykładzie polecam Panią Ewelinę, która pomogła nam w projektowaniu 250 metrów domu z zaangażowaniem, wsparciem a często z upartym twierdzeniem "Jak to się nie da? To się musi udać". U nas się udało i efekt końcowy wyszedł idealnie. Duży plus za bieżące wsparcie telefoniczne i sugestie (nawet po zakończeniu umowy). Dziękuję i pozdrawiam

Wioletta Śliwińska

Polecam! Wiele dodatkowych informacji, dobry kontakt, wszystko na czas, projekt zgodny z oczekiwaniami i w bardzo miłej atmosferze!!!

MMJM Wrocław

Aktualnie jesteśmy na etapie realizacji drugiego projektu stworzonego przez Panią Ewelinę z pracowni projektowej Luart Design. Po raz kolejny współpraca z Panią Eweliną to dla nas prawdziwa przyjemność. Rzadko spotyka się osoby tak kompetentne, profesjonalne - terminowe i dokładne, słuchające, wrażliwe na drugiego człowieka i jego potrzeby oraz oddane tematowi, nad którym pracują. Pani Projektant zaskakuje pomysłami - projekty są bardzo plastyczne, zindywidualizowane, eleganckie, harmonijne, czyste w formie i odbiorze. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe. Można zawsze na nią liczyć - wspiera i doradza. Ma dar przekonywania, cierpliwość i zawsze liczy się ze zdaniem i potrzebami inwestora. Pani Ewelina jest wyjątkową osobą - pełna pasji, empatii i maksymalnego zaangażowania. Doskonale radzi sobie z organizacją realizacji projektu i nadzorem jego wykonania - choć to oczywiście zależy od zakresu umowy na jaki zdecyduje się inwestor. Naszym zdaniem Pracownia Luart Design prezentuje świetną jakość w usługach projektowych. Z całego serca polecamy tworzenie i realizację wymarzonych projektów Waszych czterech kątów. Od pierwszego spotkania poczujecie, że lepiej nie można było trafić!!!

Anna Miłoszyce

Wciąż czuję ekscytację sprzed roku. Jestem szczerze wdzięczna za naszą współpracę. Dziękuję, że wsłuchała się Pani w to co mówiłam podczas pierwszego naszego spotkania. Dziś, poruszając się po domu utwierdzam się, że tamto sierpniowe spotkanie było prawdziwe i szczere. Otworzyłam nie tylko drzwi, ale i wnętrze naszej rodziny. Ogromnie jestem wdzięczna, że zechciała Pani wejść, wsłuchać się i poznać nas. Jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie, że dla „starej kanapy" można znaleźć inne miejsce (przecież stała przez 10 lat, bo tak ją postawiono, i nikomu nie przeszkadzała). Dziś mogę napisać, że wreszcie utożsamiam się ze swoimi kątami. Czuje się dobrze w domu i miło spędzam w nim czas. I oto przecież nam chodziło. Pani Ewelino, cel został osiągnięty !!! Super. Dziękuję jeszcze raz.

Karol

Moja przygoda z LuArt Design zaczęła się przypadkowo, przed pracami wykończeniowymi naszego domu żona stwierdziła – chcę projektanta wnętrz. Dotychczasowe moje wyobrażenia o projektantach budziły mój wewnętrzny niepokój – zwłaszcza w zakresie finansowym, jednakże wiadomo spokój i cisza w domu jest najcenniejsza – zgodziłem się. Wyzwanie było spore – zaprojektować i urządzić wnętrza dość sporego domu.Pierwsze spotkanie polegało na określeniu naszych oczekiwań, które p. Ewelina bezbłędnie wcielała w wizualizacje kolejnych pomieszczeń naszego domu. Oczywiście tworzonych było kilka koncepcji do każdego pokoju, łazienek, czy kuchni, w celu spełnienia wysokich oczekiwań żony i jak to wspólnie określały osiągnięcia „EFEKTU WOW”. Ostatecznie akceptowana była zazwyczaj pierwsza koncepcja ;-)Wybór tej pracowni projektowej pozwoli Wam pozbyć się problemów związanych z wielogodzinnym wyszukiwaniem mebli, dekoracji, elementów wnętrz, czy nawet adaptacji pomieszczeń pod względem funkcjonalnym. Pozostaje tylko wyszukać najtańsze oferty proponowanych lamp, mebli itp.W moim przypadku, wszystkie decyzje były konsultowane na poziomie p. Ewelina – żona, natomiast projekt ostateczny trafiał do mnie, w celu akceptacji, w tym szacowanego kosztorysu konkretnego pomieszczenia. Gorąco polecam takie rozwiązanie każdemu zapracowanemu mężowi ;-)))Zalety współpracy:- pełne zaangażowanie w realizowany projekt,- duży zapas cierpliwości, zwłaszcza dla wymagającego klienta,- wizualizacja, projekt wykonawczy i kosztorys,- osobisty udział w zakupach,- indywidualne podejście,- terminowość, co pozwala na zachowanie harmonogramu prac, poszczególnych ekip fachowców.PODSUMOWUJĄC:Ogrom włożonej pracy, wręcz fanatyczna realizacja zlecenia i zapewne długie godziny spędzone na dopieszczeniu szczegółów, to zdecydowanie może być wizytówką tej firmy.Długość komentarza już chyba powinna świadczyć o ogromnym zadowoleniu z wykonanej pracy, dzięki której możemy się czuć w naszym domu, jak u siebie JGORĄCO POLECAM !!!

Bogumił Sz

Projekty są na najwyższym europejskim poziomie. Pięknie dobrane kolory, balans, światło, zmysłowo dobrane materiały do wystroju wnętrz, oświetlenie najpiękniejsze!!!! KLIMAT <3

Marek Tomanik

Bardzo dobra umiejętność dopasowania się do klienta…dużo pomysłów a zarazem konsekwencja w projektowaniu …duży potencjał i umiejętność wychodzenia poza ramy standardów…polecam…

Agnieszka Ociepa

Projektantka bardzo profesjonalna, otwarta na sugestie inwestora. Super babka, do tańca i do różańca, miła atmosfera. Bardzo polecam !!

Tomasz T.

 Miły, fachowy kontakt. Projekt jaki zamówiliśmy został dostosowany w 100% pod nasze potrzeby i oczekiwania. Bezproblemowe zmiany zgodnie z podpisaną umową. Indywidualne podejście do klienta Jesteśmy w trakcie realizacji. Polecam

ADN

Polecam usługi firmy Luart Design. Oryginalne projekty oraz nietuzinkowa wizja dają gwarancję zadowolenia. Gorąco polecam.

Kamila Bartoszek

Jeżeli chcesz mieć piękne wnętrze, niebanalne, indywidualne, odważne, inne od sztampy z katalogu, z własnym charakterem, to zgłoś się do LuArt.Jestem pod wrażeniem szybkości działania, profesjonalizmu, wsłuchania się w potrzeby klienta i punktualności.Bardzo dziękuję za moje piękne wnętrze!Polecam szczerze i od serca!

Justyna Szwed

Serdecznie polecam. Projekty zostały wykonane z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegóły. Profesjonalne oraz bardzo przyjazne podejście do klienta

Kazimierz Świerzko

Pani Ewelina Gaj z pracowni LuArt Design wykonująca w Oławie kompleksową usługę projektowania, aranżacji wnętrz domu wraz z kierowaniem wykonania prac wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, fachową wiedzą i pięknym designem. Polecam firmę Pani Eweliny Gaj LuArt DESIGN jako bardzo solidnego projektanta wnętrz.

Kate

Polecam! Wspaniałe podejście do klienta, empatia i cierpliwość. Projekty cudowne, zawsze robione są 2, jeden piękniejszy od drugiego. Ta firma nie zbywa klienta póki projekt nie zostanie zamknięty wg oczekiwań klienta. Jeszcze raz polecam!!

Ewelina Wolska

Gorąco polecamy współpracę z pracownią projektową LuArt Design.Pani Ewelina zaprojektowała pokoje naszych nastoletnich dzieci.Aranżacje pod względem wizualnym były dokładnie tym czego oczekiwała nasza córkaa projekt pokoju syna, przeszedł najśmielsze Jego oczekiwania.Młodzież od początku uczestniczyła w rozmowach o wizji pomieszczeń, w których zamieszka.Pani Ewelina rozpoznała ich potrzeby i nadała im kształt oraz styl w 100% spełniając ich oczekiwania.Pani Projektant, ma świetną intuicję i udzieliła nam cennych porad/wskazówek, dzięki którym uniknęliśmy paru błędów.Od początku do końca pracy nad projektem a nawet potem, przy jego realizacji, mogliśmy liczyć na Jej pomoc.Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Każdy telefon był odebrany lub oddzwoniony.Fachowość, rzetelność, profesjonalizm i bardzo miła współpraca.Na koniec, cena i czas dostarczenia ... dodają do całościowego dobrego wrażenia, kolejnych 5gwiazdek.W tej chwili współpracujemy z LuArt Designe nad kolejnym pomieszczeniem w naszym domu ... i nie ostatnim :)A na pytanie: Kto was tak urządził?!Odpowiedź jest tylko jedna: LuArt Designe! :)

Małgorzata S.

Pani Ewelina z LuArt Design zaprojektowała pokój dla mojej nastoletniej córki. Byłam pierwsza klientką. Współpraca bardzo owocna, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Mi pozwoliło to na zaoszczędzenie czasu i wydawania pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki. Jednak najcenniejsze jest to, ze pani Ewelina ma w sobie dużo cierpliwości, zmiany w projekcie nanosiła kilka razy. Potrafi słuchać klienta i trafić bezbłędnie w jego oczekiwania. Po zakończonej współpracy nie zostawia swoich klientów i służy doradztwem bez problemu.Zdjęcia różnych projektów świadczą o otwartości na potrzeby klienta. Projekty są niepowtarzalne i wyjątkowe. Widać w nich ze pani architekt świetnie odnajduje się w różnych stylach aranżacji.W 100% polecam współpracę z panią Ewelina i LuArt Desing. Współpraca z panią architekt to strzał w dziesiątkę. Szczerze polecam.

Skontaktuj się ze mną