LuArt Design

Referencje

„Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest”.

Michael Dell

MMJM Wrocław

Aktualnie jesteśmy na etapie realizacji drugiego projektu stworzonego przez Panią Ewelinę z pracowni projektowej Luart Design. Po raz kolejny współpraca z Panią Eweliną to dla nas prawdziwa przyjemność. Rzadko spotyka się osoby tak kompetentne, profesjonalne - terminowe i dokładne, słuchające, wrażliwe na drugiego człowieka i jego potrzeby oraz oddane tematowi, nad którym pracują. Pani Projektant zaskakuje pomysłami - projekty są bardzo plastyczne, zindywidualizowane, eleganckie, harmonijne, czyste w formie i odbiorze. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe. Można zawsze na nią liczyć - wspiera i doradza. Ma dar przekonywania, cierpliwość i zawsze liczy się ze zdaniem i potrzebami inwestora. Pani Ewelina jest wyjątkową osobą - pełna pasji, empatii i maksymalnego zaangażowania. Doskonale radzi sobie z organizacją realizacji projektu i nadzorem jego wykonania - choć to oczywiście zależy od zakresu umowy na jaki zdecyduje się inwestor. Naszym zdaniem Pracownia Luart Design prezentuje świetną jakość w usługach projektowych. Z całego serca polecamy tworzenie i realizację wymarzonych projektów Waszych czterech kątów. Od pierwszego spotkania poczujecie, że lepiej nie można było trafić!!!

Anna Miłoszyce

Wciąż czuję ekscytację sprzed roku. Jestem szczerze wdzięczna za naszą współpracę. Dziękuję, że wsłuchała się Pani w to co mówiłam podczas pierwszego naszego spotkania. Dziś, poruszając się po domu utwierdzam się, że tamto sierpniowe spotkanie było prawdziwe i szczere. Otworzyłam nie tylko drzwi, ale i wnętrze naszej rodziny. Ogromnie jestem wdzięczna, że zechciała Pani wejść, wsłuchać się i poznać nas. Jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie, że dla „starej kanapy" można znaleźć inne miejsce (przecież stała przez 10 lat, bo tak ją postawiono, i nikomu nie przeszkadzała). Dziś mogę napisać, że wreszcie utożsamiam się ze swoimi kątami. Czuje się dobrze w domu i miło spędzam w nim czas. I oto przecież nam chodziło. Pani Ewelino, cel został osiągnięty !!! Super. Dziękuję jeszcze raz.

Karol

Moja przygoda z LuArt Design zaczęła się przypadkowo, przed pracami wykończeniowymi naszego domu żona stwierdziła – chcę projektanta wnętrz. Dotychczasowe moje wyobrażenia o projektantach budziły mój wewnętrzny niepokój – zwłaszcza w zakresie finansowym, jednakże wiadomo spokój i cisza w domu jest najcenniejsza – zgodziłem się. Wyzwanie było spore – zaprojektować i urządzić wnętrza dość sporego domu.Pierwsze spotkanie polegało na określeniu naszych oczekiwań, które p. Ewelina bezbłędnie wcielała w wizualizacje kolejnych pomieszczeń naszego domu. Oczywiście tworzonych było kilka koncepcji do każdego pokoju, łazienek, czy kuchni, w celu spełnienia wysokich oczekiwań żony i jak to wspólnie określały osiągnięcia „EFEKTU WOW”. Ostatecznie akceptowana była zazwyczaj pierwsza koncepcja ;-)Wybór tej pracowni projektowej pozwoli Wam pozbyć się problemów związanych z wielogodzinnym wyszukiwaniem mebli, dekoracji, elementów wnętrz, czy nawet adaptacji pomieszczeń pod względem funkcjonalnym. Pozostaje tylko wyszukać najtańsze oferty proponowanych lamp, mebli itp.W moim przypadku, wszystkie decyzje były konsultowane na poziomie p. Ewelina – żona, natomiast projekt ostateczny trafiał do mnie, w celu akceptacji, w tym szacowanego kosztorysu konkretnego pomieszczenia. Gorąco polecam takie rozwiązanie każdemu zapracowanemu mężowi ;-)))Zalety współpracy:- pełne zaangażowanie w realizowany projekt,- duży zapas cierpliwości, zwłaszcza dla wymagającego klienta,- wizualizacja, projekt wykonawczy i kosztorys,- osobisty udział w zakupach,- indywidualne podejście,- terminowość, co pozwala na zachowanie harmonogramu prac, poszczególnych ekip fachowców.PODSUMOWUJĄC:Ogrom włożonej pracy, wręcz fanatyczna realizacja zlecenia i zapewne długie godziny spędzone na dopieszczeniu szczegółów, to zdecydowanie może być wizytówką tej firmy.Długość komentarza już chyba powinna świadczyć o ogromnym zadowoleniu z wykonanej pracy, dzięki której możemy się czuć w naszym domu, jak u siebie JGORĄCO POLECAM !!!

Bogumił Sz

Projekty są na najwyższym europejskim poziomie. Pięknie dobrane kolory, balans, światło, zmysłowo dobrane materiały do wystroju wnętrz, oświetlenie najpiękniejsze!!!! KLIMAT <3

Marek Tomanik

Bardzo dobra umiejętność dopasowania się do klienta…dużo pomysłów a zarazem konsekwencja w projektowaniu …duży potencjał i umiejętność wychodzenia poza ramy standardów…polecam…

Agnieszka Ociepa

Projektantka bardzo profesjonalna, otwarta na sugestie inwestora. Super babka, do tańca i do różańca, miła atmosfera. Bardzo polecam !!

Tomasz T.

 Miły, fachowy kontakt. Projekt jaki zamówiliśmy został dostosowany w 100% pod nasze potrzeby i oczekiwania. Bezproblemowe zmiany zgodnie z podpisaną umową. Indywidualne podejście do klienta Jesteśmy w trakcie realizacji. Polecam

ADN

Polecam usługi firmy Luart Design. Oryginalne projekty oraz nietuzinkowa wizja dają gwarancję zadowolenia. Gorąco polecam.

Kamila Bartoszek

Jeżeli chcesz mieć piękne wnętrze, niebanalne, indywidualne, odważne, inne od sztampy z katalogu, z własnym charakterem, to zgłoś się do LuArt.Jestem pod wrażeniem szybkości działania, profesjonalizmu, wsłuchania się w potrzeby klienta i punktualności.Bardzo dziękuję za moje piękne wnętrze!Polecam szczerze i od serca!

Justyna Szwed

Serdecznie polecam. Projekty zostały wykonane z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegóły. Profesjonalne oraz bardzo przyjazne podejście do klienta

Kazimierz Świerzko

Pani Ewelina Gaj z pracowni LuArt Design wykonująca w Oławie kompleksową usługę projektowania, aranżacji wnętrz domu wraz z kierowaniem wykonania prac wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, fachową wiedzą i pięknym designem. Polecam firmę Pani Eweliny Gaj LuArt DESIGN jako bardzo solidnego projektanta wnętrz.

Kate

Polecam! Wspaniałe podejście do klienta, empatia i cierpliwość. Projekty cudowne, zawsze robione są 2, jeden piękniejszy od drugiego. Ta firma nie zbywa klienta póki projekt nie zostanie zamknięty wg oczekiwań klienta. Jeszcze raz polecam!!

Ewelina Wolska

Gorąco polecamy współpracę z pracownią projektową LuArt Design.Pani Ewelina zaprojektowała pokoje naszych nastoletnich dzieci.Aranżacje pod względem wizualnym były dokładnie tym czego oczekiwała nasza córkaa projekt pokoju syna, przeszedł najśmielsze Jego oczekiwania.Młodzież od początku uczestniczyła w rozmowach o wizji pomieszczeń, w których zamieszka.Pani Ewelina rozpoznała ich potrzeby i nadała im kształt oraz styl w 100% spełniając ich oczekiwania.Pani Projektant, ma świetną intuicję i udzieliła nam cennych porad/wskazówek, dzięki którym uniknęliśmy paru błędów.Od początku do końca pracy nad projektem a nawet potem, przy jego realizacji, mogliśmy liczyć na Jej pomoc.Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Każdy telefon był odebrany lub oddzwoniony.Fachowość, rzetelność, profesjonalizm i bardzo miła współpraca.Na koniec, cena i czas dostarczenia ... dodają do całościowego dobrego wrażenia, kolejnych 5gwiazdek.W tej chwili współpracujemy z LuArt Designe nad kolejnym pomieszczeniem w naszym domu ... i nie ostatnim :)A na pytanie: Kto was tak urządził?!Odpowiedź jest tylko jedna: LuArt Designe! :)

Małgorzata S.

Pani Ewelina z LuArt Design zaprojektowała pokój dla mojej nastoletniej córki. Byłam pierwsza klientką. Współpraca bardzo owocna, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Mi pozwoliło to na zaoszczędzenie czasu i wydawania pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki. Jednak najcenniejsze jest to, ze pani Ewelina ma w sobie dużo cierpliwości, zmiany w projekcie nanosiła kilka razy. Potrafi słuchać klienta i trafić bezbłędnie w jego oczekiwania. Po zakończonej współpracy nie zostawia swoich klientów i służy doradztwem bez problemu.Zdjęcia różnych projektów świadczą o otwartości na potrzeby klienta. Projekty są niepowtarzalne i wyjątkowe. Widać w nich ze pani architekt świetnie odnajduje się w różnych stylach aranżacji.W 100% polecam współpracę z panią Ewelina i LuArt Desing. Współpraca z panią architekt to strzał w dziesiątkę. Szczerze polecam.

Skontaktuj się ze mną